Bert De Waele
Date | Rank | GC | Race | Route | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.10 | 1 | Herfstcriterium Oostrozebeke (Nat) | Oostrozebeke - Oostrozebeke | ||||
04.10 | 92 | Paris-Bourges (1.1) | Gien - Bourges | ||||
23.09 | 96 | Gooikse Pijl (1.2) | Gooik - Gooik | ||||
16.09 | 39 | Grand Prix d'Isbergues (1.1) | Isbergues - Isbergues | ||||
12.09 | 6 | Grand Prix de Wallonie (1.1) | Chaudfontaine - Namur | ||||
08.09 | 92 | Parijs-Brussel (1.HC) | Soissons - Brussel | ||||
02.09 | 94 | Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (1.1) | Leuven - Leuven | ||||
30.08 | 5 | GP Gemeente Kortemark (Nat) | Kortemark - Kortemark | ||||
23.08 | 5 | GP Lucien Van Impe (Nat) | Mere - Mere | ||||
22.08 | 64 | Druivenkoers - Overijse (1.1) | Overijse - Overijse | ||||
18.08 | 26 | Tre Valli Varesine (1.HC) | Campione d'Italia - Luino | ||||
16.08 | 26 | Coppa Bernocchi (1.1) | Legnano - Legnano | ||||
05.08 | 77 | Antwerpse Havenpijl (1.2) | Merksem - Merksem | ||||
Tour de Wallonie (2.HC) | |||||||
15 | General Classification | ||||||
25.07 | 23 | 15 | Stage 5 | Welkenraedt - Perwez | |||
24.07 | 34 | 14 | Stage 4 | Huy - Oreye | |||
23.07 | 28 | 17 | Stage 3 | Marche-en-Famenne - Beaufays | |||
22.07 | 54 | 48 | Stage 2 | Binche - Mettet | |||
21.07 | 40 | 43 | Stage 1 | Tournai - Lessines | |||
08.07 | 10 | GP Jean-Pierre Monseré (Nat) | Roeselare - Roeselare | ||||
27.06 | 10 | Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T. (1.2) | Oetingen - Gooik | ||||
24.06 | 39 | Kampioenschap van België (CN) | Geel - Geel | ||||
20.06 | 46 | Halle-Ingooigem (1.1) | Halle - Ingooigem | ||||
Route du Sud (2.1) | |||||||
19 | General Classification | ||||||
17.06 | 15 | 19 | Stage 4 | Saint-Gaudens - Saint-Gaudens | |||
16.06 | 21 | 19 | Stage 3 | Trie-sur-Baïse - Arras-en-Lavedan | |||
15.06 | 47 | 60 | Stage 2 | Castres - Saint-Michel | |||
14.06 | 75 | 78 | Stage 1 | Lacaune-les-Bains - Albi | |||
07.06 | 60 | GP Kanton Aargau (1.1) | Gippingen - Gippingen | ||||
Ronde van België (2.HC) | |||||||
24 | General Classification | ||||||
27.05 | 6 | 24 | Stage 5 | Clavier - Engis | |||
26.05 | 100 | 84 | Stage 4 | Turnhout - Arendonk | |||
25.05 | 82 | 84 | Stage 3 | Knokke-Heist - Beveren | |||
24.05 | 89 | 89 | Stage 2 | Lochristi - Knokke-Heist | |||
23.05 | 85 | 87 | Stage 1 | Mechelen - Buggenhout | |||
Circuit de Lorraine Professionnel (2.1) | |||||||
19 | General Classification | ||||||
20.05 | 20 | 19 | Stage 5 | Thionville - Hayange | |||
19.05 | 21 | 14 | Stage 4 | Briey - Metz | |||
18.05 | 11 | 11 | Stage 3 | Pompey - Neufchâteau | |||
17.05 | 18 | 14 | Stage 2 | Etain - L'Hôpital | |||
16.05 | 25 | 26 | Stage 1 | Rombas - Neuves-Maisons | |||
Quatre Jours de Dunkerque (2.HC) | |||||||
13 | General Classification | ||||||
08.05 | 26 | 13 | Stage 5 | Béthune - Dunkerque | |||
07.05 | 13 | 13 | Stage 4 | Gravelines - Cassel | |||
06.05 | 86 | 39 | Stage 3 | Poperinge - Reningelst | |||
05.05 | 37 | 34 | Stage 2 | Berck-sur-Mer - Montreuil | |||
04.05 | 44 | 45 | Stage 1 | Dunkerque - Coquelles | |||
01.05 | 21 | Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (1.HC) | Eschborn - Frankfurt am Main | ||||
22.04 | 49 | Liège - Bastogne - Liège (WT) | Ans (Liège) - Liège | ||||
18.04 | 27 | La Flèche Wallonne (WT) | Charleroi - Huy | ||||
15.04 | 89 | Amstel Gold Race (WT) | Maastricht - Valkenburg | ||||
11.04 | 17 | Brabantse Pijl (1.HC) | Leuven - Overijse | ||||
05.04 | 14 | Grand Prix Pino Cerami (1.1) | Saint-Ghislain - Frameries | ||||
01.04 | 42 | Ronde van Vlaanderen (WT) | Brugge - Oudenaarde | ||||
23.03 | DNF | E3 Prijs Vlaanderen - Harelbeke (WT) | Harelbeke - Harelbeke | ||||
18.03 | 42 | Cholet - Pays De Loire (1.1) | Cholet - Cholet | ||||
Driedaagse van West-Vlaanderen (2.1) | |||||||
03.03 | 119 | 134 | Stage 1 | Brugge - Bellegem | |||
02.03 | 117 | 117 | Prologue | Middelkerke - Middelkerke | |||
29.02 | 20 | Le Samyn (1.1) | Frameries - Dour | ||||
25.02 | 71 | Omloop Het Nieuwsblad (1.HC) | Gent - Gent | ||||
Etoile de Bessèges (2.1) | |||||||
05.02 | 37 | Stage 5 | Alès - Alès | ||||
05.02 | 37 | 33 | Stage 6 | Alès - Montée de l'Hermitage | |||
04.02 | 49 | 35 | Stage 4 | Saint-Geniès-de-Comolas - Bagnols-sur-Cèze | |||
03.02 | 56 | 47 | Stage 3 | Bessèges - Bessèges | |||
02.02 | 74 | 59 | Stage 2 | Nîmes - Saint-Ambroix | |||
01.02 | 41 | 43 | Stage 1 | Beaucaire - Bellegarde | |||
29.01 | 10 | Grand Prix Cycliste la Marseillaise (1.1) |