Jonathan Dufrasne
Date | Rank | GC | Race | Route | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11.10 | 63 | Nationale Sluitingprijs - Putte - Kapellen (1.1) | |||||
04.10 | 87 | Binche - Chimay - Binche (1.1) | Binche - Binche | ||||
02.10 | DNF | Tour de l'Eurométropole (1.1) | La Louvière - Tournai | ||||
16.09 | DNF | Kampioenschap van Vlaanderen (1.1) | Koolskamp - Koolskamp | ||||
12.09 | 31 | Grote Prijs Marcel Kint (1.2) | Zwevegem - Zwevegem | ||||
10.09 | 55 | De Kustpijl (1.2) | Knokke-Heist - Knokke-Heist | ||||
04.09 | 129 | GP de Fourmies (1.HC) | Fourmies - Fourmies | ||||
Ronde van Midden Nederland (2.2) | |||||||
36 | General Classification | ||||||
28.08 | 68 | 36 | Stage 2 | Utrecht - Utrecht | |||
27.08 | 5 | 25 | Stage 1 | Doorn - Leersum | |||
24.08 | DNF | Druivenkoers - Overijse (1.1) | Overijse - Overijse | ||||
23.08 | 98 | GP Stad Zottegem (1.1) | Zottegem - Zottegem | ||||
19.08 | 35 | Arnhem-Veenendaal Classic (1.1) | Veenendaal - Veenendaal | ||||
Czech Cycling Tour (2.1) | |||||||
81 | General Classification | ||||||
14.08 | 74 | 81 | Stage 4 | Olomouc - Dolany | |||
13.08 | 85 | 76 | Stage 3 | Mohelnice - Sternberk | |||
12.08 | 110 | 74 | Stage 2 | Olomouc - Unicov | |||
11.08 | 5 | 75 | Stage 1 | Frýdek-Místek - Frýdek-Místek | |||
07.08 | 60 | Antwerpse Havenpijl (1.2) | Merksem - Merksem | ||||
09.07 | 113 | 84° Grote Prijs Stad Sint-Niklaas (1.2) | |||||
02.07 | DNF | Omloop Het Nieuwsblad U27 (1.2) | Zottegem - Zottegem | ||||
26.06 | DNF | Kampioenschap van België (CN) | Lac de l'Eau d'Heure - Lac de l'Eau d'Heure | ||||
23.06 | 19 | Kampioenschap van België TT (CN) | Mol - Mol | ||||
12.06 | DNF | Ronde van Limburg (1.1) | Tongeren - Tongeren | ||||
Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC) | |||||||
68 | General Classification | ||||||
05.06 | 67 | 68 | Stage 4 | Mersch - Luxembourg | |||
04.06 | 75 | 74 | Stage 3 | Eschweiler - Differdange | |||
03.06 | 77 | 79 | Stage 2 | Rosport - Schifflange | |||
02.06 | 93 | 103 | Stage 1 | Luxembourg - Hesperange | |||
01.06 | 108 | 108 | Prologue | Luxembourg - Luxembourg | |||
Paris-Arras Tour (2.2) | |||||||
34 | General Classification | ||||||
22.05 | 43 | 34 | Stage 3 | Gavrelle - Arras | |||
21.05 | 30 | 36 | Stage 2 | Barlin - Tatinghem | |||
20.05 | 48 | 49 | Stage 1 | Douchy-les-Mines - Biache-Saint-Vaast | |||
15.05 | 51 | Grand Prix Criquielion (1.2) | Silly - Les Deux-Acren | ||||
4 Jours de Dunkerque (2.HC) | |||||||
84 | General Classification | ||||||
08.05 | 84 | 84 | Stage 5 | Hondschoote - Dunkerque | |||
07.05 | 101 | 87 | Stage 4 | Audruicq - Audruicq | |||
06.05 | 84 | 82 | Stage 3 | Béthune - Saint-Pol-sur-Ternoise | |||
05.05 | 101 | 89 | Stage 2 | Aniche - Aniche | |||
04.05 | 76 | 78 | Stage 1 | Dunkerque - Gravelines | |||
Le Tour de Bretagne (2.2) | |||||||
01.05 | DNF | Stage 7 | Le Hinglé - Dinan | ||||
30.04 | 70 | 77 | Stage 6 | Fouesnant - Fouesnant | |||
29.04 | 94 | 83 | Stage 5 | Plestin-les-Grèves - Treffléan | |||
28.04 | 98 | 87 | Stage 4 | Plancoët - Lannion | |||
27.04 | 97 | 50 | Stage 3 | Louisfert - Janzé | |||
26.04 | 56 | 34 | Stage 2 | Belz - Louisfert | |||
25.04 | 27 | 30 | Stage 1 | Quiberon - Landévant | |||
Tour du Loir et Cher E Provost (2.2) | |||||||
77 | General Classification | ||||||
17.04 | 61 | 77 | Stage 5 | Blois - Blois | |||
16.04 | 89 | 85 | Stage 4 | Angé - Angé | |||
15.04 | 91 | 83 | Stage 3 | Freteval - Vendôme | |||
14.04 | 73 | 62 | Stage 2 | Orchaise - Chailles | |||
13.04 | 47 | 52 | Stage 1 | Blois - Nouan-le-Fuzelier | |||
03.04 | DNF | Paris-Camembert (1.1) | |||||
01.04 | DNF | Route Adélie de Vitré (1.1) | Vitré - Vitré | ||||
18.03 | 148 | Handzame Classic (1.1) | Bredene - Handzame |