Nikita Eskov
Date | Rank | GC | Race | Route | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.10 | 100 | Nationale Sluitingprijs - Putte - Kapellen (1.1) | Kapellen - Putte | ||||
03.10 | 66 | Sparkassen Münsterland Giro (1.1) | Münster - Münster | ||||
Tour Of China II (2.1) | |||||||
25 | General Classification | ||||||
23.09 | 38 | 25 | Stage 5 | Tianjin - Tianjin | |||
22.09 | 28 | 25 | Stage 4 | Tianjin - Tianjin | |||
21.09 | 54 | 27 | Stage 3 | Dezhou - Dezhou | |||
20.09 | 71 | 25 | Stage 2 | Jining - Jining | |||
18.09 | 40 | 25 | Stage 1 | Huainan - Huainan | |||
16.09 | 22 | 22 | Prologue | Wuhan - Wuhan | |||
Tour of China I (2.1) | |||||||
29 | General Classification | ||||||
12.09 | 9 | 29 | Stage 6 | Wuhan - Wuhan | |||
11.09 | 65 | 28 | Stage 5 | Zaoyang - Zaoyang | |||
10.09 | 26 | 28 | Stage 4 | Xiangyang - Xiangyang | |||
09.09 | 54 | 29 | Stage 3 | Xi'an - Shangluo | |||
08.09 | 63 | 35 | Stage 2 | Xi'an - Xi'an | |||
07.09 | 7 | 36 | Stage 1 | Xi'an - Xi'an | |||
22.08 | 54 | Druivenkoers - Overijse (1.1) | Overijse - Overijse | ||||
21.08 | 104 | GP Stad Zottegem (1.1) | Zottegem - Zottegem | ||||
Tour du Limousin (2.HC) | |||||||
42 | General Classification | ||||||
17.08 | 38 | 42 | Stage 4 | Varetz - Limoges | |||
16.08 | 39 | 54 | Stage 3 | Jumilhac-le-Grand - Trélissac | |||
15.08 | 60 | 60 | Stage 2 | Oradour sur Glane - Saint-Junien | |||
14.08 | 61 | 63 | Stage 1 | Limoges - La Souterraine | |||
Paris-Corrèze (2.1) | |||||||
26 | General Classification | ||||||
02.08 | 44 | 26 | Stage 2 | Objat - Chaumeil | |||
01.08 | 16 | 16 | Stage 1 | Contres - Sassay | |||
Course de la Solidarité Olympique (2.1) | |||||||
32 | General Classification | ||||||
08.07 | 49 | 32 | Stage 6 | Jaslo - Jaroslaw | |||
07.07 | 18 | 33 | Stage 5 | Nowy Sacz - Krosno | |||
06.07 | 51 | 50 | Stage 4 | Tomaszow Mazowiecki - Kielce | |||
05.07 | 42 | 54 | Stage 3 | Leczyca - Kutno | |||
04.07 | 57 | 60 | Stage 1 | Lodz - Belchatow | |||
04.07 | 56 | 62 | Stage 2 | Tuszyn - Sieradz | |||
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk (2.1) | |||||||
40 | General Classification | ||||||
17.06 | 59 | 40 | Stage 4 | Schijndel - Boxtel | |||
16.06 | 49 | 43 | Stage 3 | Verviers - Jalhay | |||
15.06 | 60 | 52 | Stage 2 | Nuth - Nuth | |||
14.06 | 70 | 73 | Stage 1 | Eindhoven - Sittard-Geleen | |||
09.06 | 46 | Ronde van Zeeland Seaports (1.1) | Middelburg - Goes | ||||
07.06 | 84 | GP Kanton Aargau (1.1) | Gippingen - Gippingen | ||||
Ronde van België (2.HC) | |||||||
16 | General Classification | ||||||
27.05 | 24 | 16 | Stage 5 | Clavier - Engis | |||
26.05 | 34 | 34 | Stage 4 | Turnhout - Arendonk | |||
25.05 | 66 | 83 | Stage 3 | Knokke-Heist - Beveren | |||
24.05 | 106 | 96 | Stage 2 | Lochristi - Knokke-Heist | |||
23.05 | 81 | 83 | Stage 1 | Mechelen - Buggenhout | |||
Circuit de Lorraine Professionnel (2.1) | |||||||
50 | General Classification | ||||||
20.05 | 26 | 50 | Stage 5 | Thionville - Hayange | |||
19.05 | 74 | 57 | Stage 4 | Briey - Metz | |||
18.05 | 75 | 60 | Stage 3 | Pompey - Neufchâteau | |||
17.05 | 17 | 30 | Stage 2 | Etain - L'Hôpital | |||
16.05 | 54 | 54 | Stage 1 | Rombas - Neuves-Maisons | |||
29.04 | 14 | Giro della Toscana (1.1) | Montecatini Terme - Arezzo | ||||
12.04 | 34 | GP de Denain Porte du Hainaut (1.1) | Denain - Denain | ||||
11.04 | DNF | Brabantse Pijl (1.HC) | Leuven - Overijse | ||||
05.04 | 41 | Grand Prix Pino Cerami (1.1) | Saint-Ghislain - Frameries | ||||
04.04 | 89 | Scheldeprijs (1.HC) | Antwerpen - Schoten | ||||
VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde (2.HC) | |||||||
29.03 | 107 | 133 | Stage 3 | De Panne - De Panne | |||
29.03 | DNS | Stage 4 | De Panne - De Panne | ||||
28.03 | 133 | 157 | Stage 2 | Zottegem - Koksijde | |||
27.03 | 163 | 163 | Stage 1 | Middelkerke - Oudenaarde | |||
16.03 | 47 | Handzame Classic (1.1) | Kortemark - Handzame | ||||
14.03 | 71 | Nokere-Koerse (1.1) | Ronse - Nokere | ||||
10.03 | 39 | Ronde van Drenthe (1.1) | |||||
09.03 | 38 | Dwars door Drenthe (1.1) | Hoogeveen - Hoogeveen | ||||
Driedaagse van West-Vlaanderen (2.1) | |||||||
100 | General Classification | ||||||
04.03 | 103 | 100 | Stage 2 | Nieuwpoort - Ichtegem | |||
03.03 | 98 | 125 | Stage 1 | Brugge - Bellegem | |||
02.03 | 114 | 114 | Prologue | Middelkerke - Middelkerke | |||
29.02 | 89 | Le Samyn (1.1) | Frameries - Dour | ||||
Volta ao Algarve (2.1) | |||||||
117 | General Classification | ||||||
19.02 | 85 | 117 | Stage 5 | Lagoa - Portimão | |||
18.02 | 97 | 124 | Stage 4 | Vilamoura - Tavira | |||
17.02 | 141 | 133 | Stage 3 | Castro Marim - Malhão | |||
16.02 | 127 | 121 | Stage 2 | Faro - Lagoa | |||
15.02 | 124 | 123 | Stage 1 | Dunas Douradas - Albufeira |