Olivier Hofstetter
Date | Rank | GC | Race | Route | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.10 | 67 | Sparkassen Münsterland Giro (1.1) | |||||
Settimana Ciclistica Lombarda by Bergamasca (2.1) | |||||||
133 | General Classification | ||||||
07.09 | 75 | 133 | Stage 3 | Gorle - Bergamo | |||
06.09 | 142 | 142 | Stage 2 | Boltiere - Foppolo | |||
05.09 | 141 | 141 | Stage 1 | Brembate Sopra - Valtorta | |||
01.09 | 124 | Rabo Ronde van Midden-Nederland (1.2) | Utrecht - Utrecht | ||||
Volta a Portugal (2.1) | |||||||
109 | General Classification | ||||||
18.08 | 125 | 109 | Stage 10 | Viseu - Viseu | |||
17.08 | 112 | 108 | Stage 9 | Sabugal - Guarda | |||
16.08 | 121 | 107 | Stage 8 | Oliveira do Hospital - Alto da Torre | |||
15.08 | 84 | 108 | Stage 7 | Termas Monfortinho - Gouveia | |||
14.08 | 130 | 109 | Stage 6 | Sertã - Castelo Branco | |||
12.08 | 76 | 104 | Stage 5 | Lousada - Oliveira do Bairro | |||
11.08 | 116 | 122 | Stage 4 | Arouca - Mondim de Basto | |||
10.08 | 123 | 128 | Stage 3 | Trofa - Fafe | |||
09.08 | 140 | 134 | Stage 2 | Oliveira de Azeméis - Viana do Castelo | |||
08.08 | 40 | 120 | Stage 1 | Bombarral - Aveiro | |||
07.08 | 2 | 140 | Prologue | Lisboa - Lisboa | |||
04.08 | 113 | Antwerpse Havenpijl (1.2) | Merksem - Merksem | ||||
Tour Alsace (2.2) | |||||||
76 | General Classification | ||||||
28.07 | 65 | 76 | Stage 6 | Ribeauville - Cernay | |||
27.07 | 64 | 76 | Stage 5 | Selestat - Le Markstein | |||
26.07 | 19 | 83 | Stage 4 | Dannemarie - Colmar | |||
25.07 | 104 | 94 | Stage 3 | Strasbourg - Bischoffsheim | |||
24.07 | 5 | 69 | Stage 2 | Mulhouse - Huningue | |||
23.07 | 140 | 140 | Stage 1 | Le Bioscope Ungersheim - Sausheim | |||
11.07 | 7 | Melle (Nat) | Melle - Melle | ||||
07.07 | 88 | GP de Pont à Marcq - La Ronde Pévèloise (1.2) | Pont-à-Marcq - Pont-à-Marcq | ||||
23.06 | 30 | Kampioenschap van Zwitserland (CN) | Satigny - Satigny | ||||
Boucles de la Mayenne (2.2) | |||||||
103 | General Classification | ||||||
16.06 | 81 | 103 | Stage 3 | Saint-Mars-sur-Colmont - Laval | |||
15.06 | 93 | 107 | Stage 2 | Laval - Évron | |||
14.06 | 120 | 120 | Stage 1 | Saint-Berthevin - Le Bourgneuf-la-Forêt | |||
13.06 | 94 | 94 | Prologue | Laval - Laval | |||
Ronde de l'Oise (2.2) | |||||||
30 | General Classification | ||||||
09.06 | 7 | 30 | Stage 4 | Beauvais - Rantigny | |||
08.06 | 85 | 44 | Stage 3 | Le Plessis-Belleville - Pont-Sainte-Maxence | |||
07.06 | 24 | 45 | Stage 2 | Villers-Saint-Paul - Noyon | |||
06.06 | 111 | 111 | Stage 1 | Clermont - Senlis | |||
02.06 | 120 | Grand Prix Südkärnten (1.2) | Völkermarkt - Völkermarkt | ||||
19.05 | 95 | Simac Omloop der Kempen (1.2) | Veldhoven - Veldhoven | ||||
18.05 | 134 | Grand Prix Criquielion (1.2) | Boussu - Deux-Acren | ||||
12.05 | 50 | Rund um Köln (1.1) | Hückeswagen - Cologne | ||||
04.05 | 13 | Berner Rundfahrt / Tour de Berne (1.2) | Lyss - Lyss | ||||
21.04 | 102 | Int. Ronde van Noord-Holland (1.2) | Zaandam - Zaandam | ||||
Tour du Loir et Cher E Provost (2.2) | |||||||
61 | General Classification | ||||||
14.04 | 2 | 61 | Stage 5 | Blois - Blois | |||
13.04 | 53 | 70 | Stage 4 | Angé - Angé | |||
12.04 | 85 | 82 | Stage 3 | Vendôme - Billy | |||
11.04 | 14 | 24 | Stage 2 | Villebarou - Saint Gervais | |||
10.04 | 17 | 18 | Stage 1 | Blois - Nouan-le-Fuzelier | |||
Circuit des Ardennes International (2.2) | |||||||
65 | General Classification | ||||||
07.04 | 11 | 65 | Stage 4 | Les Mazures - Tournes | |||
07.04 | 80 | Stage 3 | Charleville-Mézières - Charleville-Mézières | ||||
06.04 | 88 | 78 | Stage 2 | Givet - Haybes | |||
05.04 | 25 | 28 | Stage 1 | Juniville - Tagnon | |||
Le Triptyque des Monts et Châteaux (2.2) | |||||||
93 | General Classification | ||||||
31.03 | 101 | 93 | Stage 3 | Bel?il - Tournai | |||
30.03 | 110 | 108 | Stage 2a | Bernissart - Bernissart | |||
30.03 | 33 | 72 | Stage 2b | Vieux-Condé - Mont-de-l'Enclus | |||
29.03 | 106 | 105 | Stage 1 | Mouscron - Quevaucamps | |||
Istarsko proljece - Istrian Spring Trophy (2.2) | |||||||
89 | General Classification | ||||||
17.03 | 141 | 89 | Stage 3 | Pazin - Umag | |||
16.03 | 126 | 91 | Stage 2 | Vrsar - Motovun | |||
15.03 | 5 | 29 | Stage 1 | Umag - Labin | |||
14.03 | 75 | 75 | Prologue | Umag - Umag | |||
10.03 | 45 | Porec Trophy - Trofej Porec (1.2) | |||||
24.02 | DNF | Classic Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech (1.1) | Bourg-Saint-Andéol - Ruoms |