Sjoerd Van Ginneken
Date | Rank | GC | Race | Route | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
06.10 | DNF | La DH Famenne Ardenne Classic (1.1) | Marche-en-Famenne - Marche-en-Famenne | ||||
03.10 | 70 | Sparkassen Münsterland Giro (1.HC) | |||||
29.09 | 5 | Dutch National Championship - XCM (CN) | Eijsden - Eijsden | ||||
22.09 | DNF | Grand Prix d'Isbergues (1.1) | Isbergues - Isbergues | ||||
20.09 | 80 | Kampioenschap van Vlaanderen (1.1) | Koolskamp - Koolskamp | ||||
18.09 | 94 | Grand Prix de Wallonie (1.1) | Blegny - Namur | ||||
08.09 | DNF | Antwerp Port Epic / Sels Trophy (1.1) | Antwerpen - Antwerpen | ||||
01.09 | 7 | Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (1.1) | Leuven - Leuven | ||||
28.08 | 12 | Druivenkoers - Overijse (1.1) | Overijse - Overijse | ||||
PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC) | |||||||
85 | General Classification | ||||||
45 | Points Classification | ||||||
25.08 | 13 | 85 | Stage 5 | Roskilde - Frederiksberg | |||
24.08 | 113 | 91 | Stage 4 | Korsør - Asnæs | |||
23.08 | 43 | 51 | Stage 3 | Holstebro - Vejle | |||
22.08 | 109 | 83 | Stage 2 | Grindsted - Grindsted | |||
21.08 | 12 | 14 | Stage 1 | Silkeborg - Silkeborg | |||
11.08 | 37 | KOGA Slag om Norg (1.1) | |||||
05.08 | 5 | Draai van de Kaai - Roosendaal (Cri) | Roosendaal - Roosendaal | ||||
Adriatica Ionica Race (2.1) | |||||||
69 | General Classification | ||||||
23 | Points Classification | ||||||
28.07 | 81 | 69 | Stage 4 | Cormons - Trieste | |||
27.07 | 102 | 70 | Stage 3 | Padola - Cormons | |||
26.07 | 78 | 64 | Stage 2 | Palmanova - Tre Cime di Laveredo | |||
25.07 | 6 | 6 | Stage 1 | Venezia - Grado | |||
30.06 | 24 | National Road Championships - Netherlands (CN) | Ede - Ede | ||||
26.06 | 52 | Halle Ingooigem (1.1) | |||||
23.06 | DNF | Elfstedenronde (1.1) | |||||
22.06 | 88 | Heylen Vastgoed Heistse Pijl (1.1) | Turnhout - Heist-op-den-Berg | ||||
21.06 | 20 | Dwars door het Hageland (1.1) | Aarschot - Diest | ||||
Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC) | |||||||
48 | General Classification | ||||||
18 | Points Classification | ||||||
13 | Mountain Classification | ||||||
09.06 | 59 | 48 | Stage 4 | Mersch - Luxembourg | |||
08.06 | 49 | 44 | Stage 3 | Mondorf-les-Bains - Diekirch | |||
07.06 | 20 | 48 | Stage 2 | Steinfort - Rosport | |||
06.06 | 6 | 61 | Stage 1 | Luxembourg - Bascharage | |||
05.06 | 62 | 62 | Prologue | Luxembourg - Luxembourg | |||
02.06 | 8 | Profronde van Deurne (Cri) | Deurne - Deurne | ||||
30.05 | 17 | Circuit de Wallonie (1.1) | Mont-sur-Marchienne - Mont-sur-Marchienne | ||||
4 Jours de Dunkerque (2.HC) | |||||||
68 | General Classification | ||||||
37 | Points Classification | ||||||
19.05 | 69 | 68 | Stage 6 | Roubaix - Dunkerque | |||
18.05 | 98 | 76 | Stage 5 | Gravelines - Cassel | |||
17.05 | 64 | 52 | Stage 4 | Fort-Mahon-Plage - Le Portel | |||
16.05 | 36 | 18 | Stage 3 | Laon - Compiègne | |||
15.05 | 31 | 38 | Stage 2 | Wallers - Saint-Quentin | |||
14.05 | 53 | 56 | Stage 1 | Dunkerque - Condé sur l'Escaut | |||
04.05 | 9 | Ronde van Overijssel (1.2) | |||||
01.05 | DNF | Eschborn-Frankfurt (1.UWT) | Eschborn - Frankfurt am Main | ||||
14.04 | DNF | Paris-Roubaix (1.UWT) | Compiègne - Roubaix | ||||
07.04 | DNF | Ronde van Vlaanderen (1.UWT) | Antwerpen - Oudenaarde | ||||
31.03 | DNF | Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT) | Deinze - Wevelgem | ||||
29.03 | DNF | E3 BinckBank Classic (1.UWT) | Harelbeke - Harelbeke | ||||
17.03 | DNF | Ronde van Drenthe (1.HC) | Schoonoord - Hoogeveen | ||||
05.03 | 32 | Le Samyn (1.1) | Quaregnon - Dour | ||||
02.03 | 77 | Omloop Het Nieuwsblad (1.UWT) | Gent - Ninove | ||||
17.02 | 9 | Clasica de Almeria (1.HC) | Almería - Roquetas de Mar | ||||
Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Cálida (2.1) | |||||||
43 | General Classification | ||||||
16.02 | 47 | 43 | Stage 2 | Beniel - Murcia | |||
15.02 | 68 | 68 | Stage 1 | Yecla - San Javier | |||
03.02 | 72 | Trofeo Palma (1.1) | |||||
02.02 | 71 | Trofeo de Tramuntana: Soller - Deia (1.1) | |||||
31.01 | 23 | Trofeo Ses Salines (1.1) |