Geert Verheyen
Date | Rank | GC | Race | Route | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.12 | 28 | Boonen & Friends Cyclocross (Cri) | Mol - Mol | ||||
19.09 | 7 | GP Paul Borremans - Viane (Nat) | Viane - Viane | ||||
14.09 | 40 | Grand Prix de Wallonie (1.1) | Chaudfontaine - Namur | ||||
11.09 | 73 | GP de Fourmies (1.HC) | Fourmies - Fourmies | ||||
10.09 | 25 | Paris-Brussel (1.HC) | Soissons - Brussel | ||||
04.09 | 37 | Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (1.1) | Leuven - Leuven | ||||
24.08 | 40 | Druivenkoers - Overijse (1.1) | Overijse - Overijse | ||||
18.08 | 16 | Coppa Bernocchi (1.1) | Legnano - Legnano | ||||
16.08 | 32 | Tre Valli Varesine (1.HC) | Besozzo - Campione d'Italia | ||||
Paris-Corrèze (2.1) | |||||||
31 | General Classification | ||||||
04.08 | 15 | 31 | Stage 2 | Objat - Chaumeil | |||
03.08 | 46 | 46 | Stage 1 | Contres - Bellac | |||
31.07 | 15 | La Poly Normande (1.1) | Avranches - Saint-Martin-de-Landelles | ||||
Tour de Wallonie (2.HC) | |||||||
70 | General Classification | ||||||
27.07 | 77 | 70 | Stage 5 | Charleroi - Thuin | |||
26.07 | 47 | 48 | Stage 4 | Enghien - Mouscron | |||
25.07 | 41 | 54 | Stage 3 | Sambreville - Perwez | |||
24.07 | 42 | 60 | Stage 2 | Wanze - Houffalize | |||
23.07 | 79 | 79 | Stage 1 | Amay - Banneux | |||
21.07 | 20 | GP Beeckman-De Caluwé Ninove (Nat) | Ninove - Ninove | ||||
06.07 | 27 | Stadsprijs Sint-Niklaas (Nat) | Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||
03.07 | 39 | Dwars door het Hageland (1.2) | Aarschot - Aarschot | ||||
26.06 | 29 | Kampioenschap van België (CN) | Hooglede-Gits - Hooglede-Gits | ||||
Ster ZLM Toer (2.1) | |||||||
70 | General Classification | ||||||
19.06 | 83 | 70 | Stage 5 | Etten-Leur - Etten-Leur | |||
18.06 | 61 | 76 | Stage 4 | Verviers - Jalhay | |||
17.06 | 81 | 75 | Stage 3 | Nuth - Nuth | |||
16.06 | 62 | 97 | Stage 2 | Eindhoven - Sittard-Geleen | |||
15.06 | 111 | 111 | Stage 1 | Alblasserdam - Alblasserdam | |||
Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC) | |||||||
04.06 | 86 | 54 | Stage 3 | Eschweiler - Roost | |||
03.06 | 37 | 40 | Stage 2 | Schifflange - Differdange | |||
02.06 | 62 | 86 | Stage 1 | Luxembourg - Bascherange | |||
01.06 | 91 | 91 | Prologue | Luxembourg - Luxembourg | |||
Ronde van België (2.HC) | |||||||
31 | General Classification | ||||||
29.05 | 59 | 31 | Stage 4 | Oreye - Putte | |||
28.05 | 15 | 31 | Stage 3 | Bertem - Eupen | |||
27.05 | 29 | 77 | Stage 2 | Knokke-Heist - Ieper | |||
26.05 | 118 | 137 | Stage 1 | Lochristi - Knokke-Heist | |||
25.05 | 126 | 126 | Prologue | Buggenhout - Buggenhout | |||
21.05 | 47 | Heistse Pijl (Nat) | Heist-op-den-Berg - Heist-op-den-Berg | ||||
18.05 | 66 | Sint-Niklaas - Puivelde (Nat) | Sint-Niklaas - Puivelde | ||||
01.05 | 24 | Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (1.HC) | Eschborn - Frankfurt am Main | ||||
24.04 | DNF | Liège - Bastogne - Liège (HIS) | Liège - Ans (Liège) | ||||
20.04 | 57 | La Flèche Wallonne (HIS) | Charleroi - Huy | ||||
17.04 | 79 | Amstel Gold Race (UPT) | Maastricht - Valkenburg | ||||
13.04 | 43 | Brabantse Pijl (1.HC) | Leuven - Overijse | ||||
07.04 | 14 | Grand Prix Pino Cerami (1.1) | Colfontaine - Frameries | ||||
03.04 | 82 | Ronde van Vlaanderen (UPT) | Brugge - Meerbeke | ||||
26.03 | 59 | E3 Prijs Vlaanderen - Harelbeke (1.HC) | Harelbeke - Harelbeke | ||||
23.03 | 24 | Dwars door Vlaanderen (1.1) | Roeselare - Waregem | ||||
20.03 | 26 | Cholet - Pays De Loire (1.1) | Cholet - Cholet | ||||
19.03 | 54 | Classic Loire Atlantique (1.1) | La Haye-Fouassière - La Haye-Fouassière | ||||
13.03 | 72 | Omloop van het Waasland (1.2) | Lokeren - Stekene | ||||
Driedaagse van West-Vlaanderen (2.1) | |||||||
94 | General Classification | ||||||
06.03 | 48 | 94 | Stage 2 | Nieuwpoort - Ichtegem | |||
05.03 | 103 | 138 | Stage 1 | Brugge - Bellegem | |||
04.03 | 183 | 183 | Prologue | Middelkerke - Middelkerke | |||
27.02 | 90 | Kuurne-Brussel-Kuurne (1.1) | Kuurne - Kuurne | ||||
26.02 | 87 | Omloop Het Nieuwsblad (1.HC) | Gent - Gent | ||||
Le Tour de Langkawi (2.HC) | |||||||
27 | General Classification | ||||||
01.02 | 48 | 27 | Stage 10 | Shah Alam - Kuala Lumpur | |||
31.01 | 104 | 27 | Stage 9 | Melaka - Nilai | |||
30.01 | 29 | 21 | Stage 8 | Kuala Pilah - Jasin | |||
29.01 | 20 | 21 | Stage 7 | Banting - Tampin | |||
28.01 | 66 | 21 | Stage 6 | Rawang - Putrajaya | |||
27.01 | 19 | 21 | Stage 5 | Tapah - Genting Highlands | |||
26.01 | 30 | 30 | Stage 4 | Ayer Tawar - Cameron Highlands | |||
25.01 | 89 | 73 | Stage 3 | Taiping - Sitiawan | |||
24.01 | 76 | 61 | Stage 2 | Kangar - Butterworth | |||
23.01 | 51 | 53 | Stage 1 | Dataran Lang - Kuah |