30.06
|
51
|
|
SD WORX BW Classic
(1.2)
|
Tubize - Tubize
|
185.5 km
|
23.06
|
DNF
|
|
National Road Championships - Belgium
(CN)
|
Sint-Lievens-Houtem - Zottegem
|
222.0 km
|
|
|
|
Baloise Belgium Tour
(2.Pro)
|
|
85 |
|
General Classification
|
16.06
|
113
|
85
|
Stage 5
|
Brussel - Brussel
|
185.9 km
|
15.06
|
66
|
80
|
Stage 4
|
Durbuy - Durbuy
|
177.0 km
|
14.06
|
147
|
138
|
Stage 3
|
Turnhout - Scherpenheuvel-Zichem
|
188.3 km
|
13.06
|
34
|
127
|
Stage 2
|
Merelbeke - Knokke-Heist
|
184.2 km
|
12.06
|
127
|
127
|
Stage 1
|
Beringen - Beringen
|
12.0 km
|
08.06
|
32
|
|
Duracell Dwars door het Hageland
(1.Pro)
|
Aarschot - Diest
|
181.0 km
|
|
|
|
Flèche du Sud
(2.2)
|
|
57 |
|
General Classification
|
12.05
|
87
|
57
|
Stage 5
|
Esch-sur-Alzette - Esch-sur-Alzette
|
149.5 km
|
11.05
|
78
|
59
|
Stage 4
|
Sanem - Sanem
|
18.6 km
|
10.05
|
58
|
59
|
Stage 3
|
Bourscheid - Bourscheid
|
127.2 km
|
09.05
|
88
|
81
|
Stage 2
|
Rumelange - Rumelange
|
151.2 km
|
08.05
|
79
|
79
|
Stage 1
|
Canach - Canach
|
85.5 km
|
05.05
|
26
|
|
Elfstedenronde Brugge
(1.1)
|
Brugge - Brugge
|
199.9 km
|
25.02
|
6
|
|
Internationale Sluitingsprijs - Oostmalle
(C1)
|
Oostmalle - Oostmalle
|
|
18.02
|
2
|
|
X²O Badkamers Trofee Brussels Universities Cyclocross
(C1)
|
Brussel - Brussel
|
|
18.02
|
3
|
|
X²O Badkamers Trofee
(GC)
|
|
|
17.02
|
1
|
|
Waaslandcross - Sint-Niklaas
(C2)
|
Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
|
|
11.02
|
7
|
|
X²O Badkamers Trofee Krawatencross - Lille
(C1)
|
Lille - Lille
|
|
10.02
|
4
|
|
Telenet Superprestige Cyclocross
(GC)
|
|
|
10.02
|
2
|
|
Telenet Superprestige De Noordzeecross
(C1)
|
Middelkerke - Middelkerke
|
|
07.02
|
2
|
|
Parkcross Maldegem
(C2)
|
Maldegem - Maldegem
|
|
04.02
|
3
|
|
UCI Cyclo-cross World Championships Tabor
(CM)
|
Tabor - Tabor
|
|
28.01
|
14
|
|
UCI Cyclo-cross World Cup - Hoogerheide
(CDM)
|
Hoogerheide - Hoogerheide
|
|
27.01
|
2
|
|
X²O Badkamers Trofee Flandriencross - Hamme
(C1)
|
Hamme - Hamme
|
|
21.01
|
2
|
|
UCI Cyclo-cross World Cup - Benidorm
(CDM)
|
Benidorm - Benidorm
|
|
20.01
|
1
|
|
Kasteelcross - Zonnebeke
(C2)
|
Zonnebeke - Zonnebeke
|
|
14.01
|
3
|
|
Belgian National Championships CX
(CN)
|
Meulebeke - Meulebeke
|
|
07.01
|
DNF
|
|
UCI Cyclo-cross World Cup - Zonhoven
(CDM)
|
Zonhoven - Zonhoven
|
|
06.01
|
1
|
|
Hexia Cyclocross Gullegem
(C2)
|
Gullegem - Gullegem
|
|
04.01
|
8
|
|
X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde
(C1)
|
Koksijde - Koksijde
|
|
01.01
|
5
|
|
X²O Badkamers Trofee GP Sven Nys
(C1)
|
Baal - Baal
|
|