|
|
|
Baloise Belgium Tour
(2.Pro)
|
12.06
|
DNS
|
|
Stage 1
|
Beringen - Beringen
|
12.0 km
|
08.06
|
7
|
|
Duracell Dwars door het Hageland
(1.Pro)
|
Aarschot - Diest
|
181.0 km
|
|
|
|
Tour de la Mirabelle
(2.2)
|
|
4 |
|
General Classification
|
|
1 |
|
Points Classification
|
|
13 |
|
Mountain Classification
|
26.05
|
3
|
4
|
Stage 3
|
Vandoeuvre-lès-Nancy - Damelevières
|
164.0 km
|
25.05
|
6
|
4
|
Stage 2
|
Thaon-les-Vosges - Villers-lès-Nancy
|
169.0 km
|
24.05
|
54
|
6
|
Stage 1
|
Mont-Saint-Martin - Joeuf
|
152.0 km
|
23.05
|
1
|
1
|
Prologue
|
Verdun - Verdun
|
5.8 km
|
19.05
|
13
|
|
Antwerp Port Epic / Sels Trophy
(1.1)
|
Antwerpen - Antwerpen
|
190.5 km
|
|
|
|
Flèche du Sud
(2.2)
|
|
1 |
|
General Classification
|
|
1 |
|
Points Classification
|
|
9 |
|
Mountain Classification
|
12.05
|
67
|
1
|
Stage 5
|
Esch-sur-Alzette - Esch-sur-Alzette
|
149.5 km
|
11.05
|
3
|
1
|
Stage 4
|
Sanem - Sanem
|
18.6 km
|
10.05
|
1
|
1
|
Stage 3
|
Bourscheid - Bourscheid
|
127.2 km
|
09.05
|
2
|
18
|
Stage 2
|
Rumelange - Rumelange
|
151.2 km
|
08.05
|
44
|
44
|
Stage 1
|
Canach - Canach
|
85.5 km
|
05.05
|
16
|
|
Elfstedenronde Brugge
(1.1)
|
Brugge - Brugge
|
199.9 km
|
18.02
|
17
|
|
X²O Badkamers Trofee
(GC)
|
|
|
10.02
|
26
|
|
Telenet Superprestige Cyclocross
(GC)
|
|
|
10.02
|
8
|
|
Telenet Superprestige De Noordzeecross
(C1)
|
Middelkerke - Middelkerke
|
|
07.02
|
9
|
|
Parkcross Maldegem
(C2)
|
Maldegem - Maldegem
|
|
04.02
|
4
|
|
UCI Cyclo-cross World Championships Tabor
(CM)
|
Tabor - Tabor
|
|
28.01
|
3
|
|
UCI Cyclo-cross World Cup - Hoogerheide
(CDM)
|
Hoogerheide - Hoogerheide
|
|
21.01
|
16
|
|
UCI Cyclo-cross World Cup - Benidorm
(CDM)
|
Benidorm - Benidorm
|
|
14.01
|
2
|
|
Dutch National Championships CX
(CN)
|
Hoogeveen - Hoogeveen
|
|
07.01
|
4
|
|
UCI Cyclo-cross World Cup - Zonhoven
(CDM)
|
Zonhoven - Zonhoven
|
|
04.01
|
2
|
|
X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde
(C1)
|
Koksijde - Koksijde
|
|
01.01
|
3
|
|
X²O Badkamers Trofee GP Sven Nys
(C1)
|
Baal - Baal
|
|