Kay De Bruyckere
Date | Rank | GC | Race | Route | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30.06 | 33 | SD WORX BW Classic (1.2) | Tubize - Tubize | ||||
Baloise Belgium Tour (2.Pro) | |||||||
78 | General Classification | ||||||
16.06 | 60 | 78 | Stage 5 | Brussel - Brussel | |||
15.06 | 91 | 93 | Stage 4 | Durbuy - Durbuy | |||
14.06 | 27 | 64 | Stage 3 | Turnhout - Scherpenheuvel-Zichem | |||
13.06 | 29 | 84 | Stage 2 | Merelbeke - Knokke-Heist | |||
12.06 | 84 | 84 | Stage 1 | Beringen - Beringen | |||
08.06 | 18 | Duracell Dwars door het Hageland (1.Pro) | Aarschot - Diest | ||||
Tour de la Mirabelle (2.2) | |||||||
14 | General Classification | ||||||
33 | Points Classification | ||||||
26.05 | 10 | 14 | Stage 3 | Vandoeuvre-lès-Nancy - Damelevières | |||
25.05 | 27 | 17 | Stage 2 | Thaon-les-Vosges - Villers-lès-Nancy | |||
24.05 | 32 | 20 | Stage 1 | Mont-Saint-Martin - Joeuf | |||
23.05 | 22 | 22 | Prologue | Verdun - Verdun | |||
Flèche du Sud (2.2) | |||||||
26 | General Classification | ||||||
41 | Points Classification | ||||||
12.05 | 28 | 26 | Stage 5 | Esch-sur-Alzette - Esch-sur-Alzette | |||
11.05 | 27 | 26 | Stage 4 | Sanem - Sanem | |||
10.05 | 29 | 29 | Stage 3 | Bourscheid - Bourscheid | |||
09.05 | 14 | 11 | Stage 2 | Rumelange - Rumelange | |||
08.05 | 19 | 19 | Stage 1 | Canach - Canach | |||
05.05 | 90 | Elfstedenronde Brugge (1.1) | Brugge - Brugge | ||||
18.02 | 14 | X²O Badkamers Trofee Brussels Universities Cyclocross U23 (C1) | Brussel - Brussel | ||||
18.02 | 7 | X²O Badkamers Trofee U23 (GC) | |||||
17.02 | 17 | Waaslandcross - Sint-Niklaas (C2) | Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||
11.02 | 4 | X²O Badkamers Trofee Krawatencross - Lille U23 (C1) | Lille - Lille | ||||
07.02 | 16 | Parkcross Maldegem (C2) | Maldegem - Maldegem | ||||
27.01 | 10 | X²O Badkamers Trofee Flandriencross - Hamme U23 (C1) | Hamme - Hamme | ||||
20.01 | 14 | Kasteelcross - Zonnebeke (C2) | Zonnebeke - Zonnebeke | ||||
14.01 | 15 | Belgian National Championships CX U23 (CN) | Meulebeke - Meulebeke | ||||
06.01 | 21 | Hexia Cyclocross Gullegem (C2) | Gullegem - Gullegem | ||||
04.01 | 14 | X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde U23 (C1) | Koksijde - Koksijde | ||||
01.01 | 10 | X²O Badkamers Trofee GP Sven Nys U23 (C1) | Baal - Baal |