Kenay De Moyer
Date | Rank | GC | Race | Route | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30.06 | 16 | SD WORX BW Classic (1.2) | Tubize - Tubize | ||||
Baloise Belgium Tour (2.Pro) | |||||||
107 | General Classification | ||||||
16.06 | 48 | 107 | Stage 5 | Brussel - Brussel | |||
15.06 | 116 | 115 | Stage 4 | Durbuy - Durbuy | |||
14.06 | 31 | 87 | Stage 3 | Turnhout - Scherpenheuvel-Zichem | |||
13.06 | 93 | 123 | Stage 2 | Merelbeke - Knokke-Heist | |||
12.06 | 123 | 123 | Stage 1 | Beringen - Beringen | |||
08.06 | 31 | Duracell Dwars door het Hageland (1.Pro) | Aarschot - Diest | ||||
Tour de la Mirabelle (2.2) | |||||||
69 | General Classification | ||||||
15 | Points Classification | ||||||
26.05 | 54 | 69 | Stage 3 | Vandoeuvre-lès-Nancy - Damelevières | |||
25.05 | 72 | 73 | Stage 2 | Thaon-les-Vosges - Villers-lès-Nancy | |||
24.05 | 66 | 71 | Stage 1 | Mont-Saint-Martin - Joeuf | |||
23.05 | 94 | 94 | Prologue | Verdun - Verdun | |||
Flèche du Sud (2.2) | |||||||
73 | General Classification | ||||||
12.05 | 23 | 73 | Stage 5 | Esch-sur-Alzette - Esch-sur-Alzette | |||
11.05 | 83 | 77 | Stage 4 | Sanem - Sanem | |||
10.05 | 72 | 74 | Stage 3 | Bourscheid - Bourscheid | |||
09.05 | 17 | 50 | Stage 2 | Rumelange - Rumelange | |||
08.05 | 90 | 90 | Stage 1 | Canach - Canach | |||
05.05 | 20 | Elfstedenronde Brugge (1.1) | Brugge - Brugge | ||||
01.05 | 10 | National Gravel Championships - Belgium (CN) | Turnhout - Turnhout | ||||
25.02 | 24 | Internationale Sluitingsprijs - Oostmalle (C1) | Oostmalle - Oostmalle | ||||
18.02 | 10 | X²O Badkamers Trofee Brussels Universities Cyclocross U23 (C1) | Brussel - Brussel | ||||
18.02 | 14 | X²O Badkamers Trofee U23 (GC) | |||||
17.02 | 23 | Waaslandcross - Sint-Niklaas (C2) | Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||
11.02 | 19 | X²O Badkamers Trofee Krawatencross - Lille U23 (C1) | Lille - Lille | ||||
10.02 | 22 | Telenet Superprestige De Noordzeecross (C1) | Middelkerke - Middelkerke | ||||
07.02 | 20 | Parkcross Maldegem (C2) | Maldegem - Maldegem | ||||
27.01 | 9 | X²O Badkamers Trofee Flandriencross - Hamme U23 (C1) | Hamme - Hamme | ||||
20.01 | 18 | Kasteelcross - Zonnebeke (C2) | Zonnebeke - Zonnebeke | ||||
15.01 | 15 | Cyclocross - Otegem (C2) | Otegem - Otegem | ||||
14.01 | 19 | Belgian National Championships CX U23 (CN) | Meulebeke - Meulebeke | ||||
06.01 | 19 | Hexia Cyclocross Gullegem (C2) | Gullegem - Gullegem | ||||
04.01 | 27 | X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde U23 (C1) | Koksijde - Koksijde | ||||
01.01 | 25 | X²O Badkamers Trofee GP Sven Nys U23 (C1) | Baal - Baal |